UUS! Suvelaagri algajate pakett

UUS! Suvelaagri algajate pakett

Super uudis: CdB Gone Wild suvelaagris on nüüd ka algajate pakett! Kuna selle aasta laager tuleb läbi aegade suurim, siis otsustasime lisada ühe lisasaali, kus jookseb spetsiaalne treening-track algajatele. 

21-23 juuli Nelijärve Puhkekeskuses algajate treeningprogrammis saavad algajad tantsuhuvilised treenida Casa de Baile õpetajate ja välistreenerite käe all erinevate tantsude baastehnikaid ning lahedaid algajasõbralikke tantsukombosid. Kokku saavad algajad osa võtta 3 päeva jooksul 11 treeningust.

Algajate pakett on just sulle, kui oled alles oma tantsutee alguses, pole varem tantsinud või sinu viimasest tantsutrennist on möödas juba igavik ning soovid kiiremini edasi areneda. 

See on see kiirtee, mida otsinud oled!

Kui sa soovid sõbralike, pidevalt naeratavate ja tantsivate inimeste seltskonnas midagi uut ja ägedat selgeks õppida või oma tantsuteekonda jätkata ning uusi toredaid sõpru leida, siis ei ole paremat võimalust! 

Trennide tase on sobilik nii neile, kes varem tantsu proovinud ei ole kui ka neile, kes alles oma tantsutee alguses.

Igal aastal on laagris käinud inimesi, kes pole varem tantsinud (või on ammu veidi proovinud) ning kedagi ei tunne... ja see on olnud nende elu üks lahedamaid üritusi! See energia, uued sõprused, coolid tantsusammud ja lõõgastumine männimetsas järve ääres... 

Algajate pakett sisaldab

Algajatele kokku 11 trenni, mille tase on kõigile jõukohane. Õpid salsat, bachatat, kizombat, urban kizi, ruedat ja muud. R ja L õhtul on peod 3 saalis: salsa, bachata ja kizomba saalid. P on järve kaldal päevane chillout pidu, kus nädalavahetuse jooksul kogutud uute sõpradega muljeid vahetada. 

  •     Sissepääsu ALGAJATE TRACK tundidesse (kokku 11 trenni)
  •     2 ööd majutust 3-4 inimese toas
  •     Toitlustust reede õhtust kuni pühapäeva hommikuni
  •     Peale trennipäevasid ootavad sind õhtused peod, kus saad päeval õpitut harjutada ja oskajamatelt tantsijatelt nõu küsida
  •     Sauna ja kõiki muid laagri tegevusi

Algajate track eripakkumine kuni 15. juulini:

199.- € (tavahind 249.-)

Osta algajate laagripakett KOHE SIIT

 

Loe laagri kohta lisa CdB Gone Wild vol16 ametlikult kodulehelt

 

Mida laagri kohta räägitakse?

 

 

29.06.2023