Casa de Baile kuuba salsa treener PiretPiret - Casa de Baile salsatreener

Liikumine ja tants on Pireti jaoks eluviis, millest saavad jõudu nii keha kui ka vaim. 

Piret alustas oma sportlaseteed juba 5-aastaselt sportvõimlemise ning iluuisutamisega. Selle käigus omandas ta nii liikumise üldised põhimõtted kui ka klassikalise balleti ning karakter- ja seltskonnatantsu alused. Oma tantsulistes katsetustes on ta läbi käinud ka kabaree- ja showtantsu faasi, tantsides lühiajaliselt erinevates showtantsutruppides. Aastast 1999 on Piret American Council of Exercise poolt sertifitseeritud rühmatreeningute instruktor ning on 10 aastat juhendanud erinevaid tantsulisi ja üldkehalisi grupitrenne nii täiskasvanutele kui lastele.

Salsa ja muud Ladina-Ameerika tantsud avastas Piret enda jaoks 2014. aastal Kuubal. Kuigi Piretit köidavad erinevad tantsud, on tema vaieldamatu lemmik Kuuba salsa. Eelkõige paelub teda selle tantsu elurõõm, mängulisus ja liikumise mitmetahulisus. Piret osaleb tihti erinevatel tantsufestivalidel ja workshoppidel ja täiendab oma tantsu- ja õpetamisoskust kogenud treenerite käe all. Õpetamises keskendub ta eelkõige baasasjade kvaliteedile ja lähtub põhimõttest, et põhisamm on iga tantsu vundament.
 

"Tants on minu jaoks kirg ja kustumatu elujõu allikas ning seda annan edasi anda ka oma trennides. Õpetamisel keskendun eelkõige baasasjade kvaliteedile ja tehnikatele ning lähtun arusaamast, et põhisamm on tantsu vundament. Tantsu tähtsaim koostisosa on aga tantsurõõm – ja hoolitsen selle eest, et minu trennides seda jaguks!"

Piret annab Casa de Baile de Bailes nii grupi- kui eratunde ning astub üles ka lavalaudadel, temaga saab ühendust võtta:

e-mail: piret.madar@gmail.com
tel: +372 5344 3004