Trenne ei toimu 22-27.09

Trenne ei toimu 22-27.09

Alates teisipäevast 22.09 kuni pühapäevani 27.09 Casa de Bailes trenne ei toimu.

Trennid jätkuvad tavapärases rütmis taas esmaspäeval 28.09.

COVID viirus on käinud läbi ka Tallinna tantsuringkonnast. Eile õhtul (21.09) sai üks tantsija positiivse testitulemuse. Suur tänu talle, et ta sellest koheselt ka meid teavitas. Terviseameti juhiste kohaselt on nakkusrisk tema lähikontaktidel viimase 3 ööpäeva jooksul (alates reede, 18.09). Selles ajavahemikus ta tantsutrennidest osa ei ole võtnud, küll aga oli ta reedel ja pühapäeval toimunud Harju tänava Terrassisalsa peol.

Kuigi nakkusohtlik isik meie juures nakkusohu ajal trennides ei osalenud, võtame siiski kasutusele ettevaatusabinõud. Seoses sellega otsustas Casa de Baile profülaktika mõttes käesoleva nädala tantsutrennid ära jätta. 

Vahepealsel ajal palume kõigil õpilastel jälgida oma tervist ning haigussümptomite ilmnemisel võtta ühendust oma perearstiga ja teha COVID test. Ühtlasi palume meid teavitada kui kellelgi veel haigus avastatakse (konfidentsiaalselt). 

Kuigi Terviseamet ei pidanud kooli sulgemist vajalikuks, siis tantsuringkonna huvides otsustasime siiski väikese pausi teha, et saaksime seejärel taas rahuliku südamega edasi tantsida.

Casa de Baile tegeleb olukorraga järgneval viisil:

  • Nakkusega isik on teavitanud isiklikult inimesi, kellega ta neil pidudel tantsis. Kui sind teavitatud ei ole, siis on vähetõenäoline, et võiksid riski all olla.
  • Isik on karantiinis ning paranemiseni trennides ega pidudel ei osale.
  • Peatasime üheks nädalaks (22-27.09) trennid, et avastada võimalikke haigusjuhte Tallinna tantsurigkonnas. Kui nakatumisi ei esine, siis saame rahulikuma südamega edasi tantsida.
  • Nakatunud isikuga pidudel puutekontaktis olnud inimesed ei tohi trennides 2 nädalat osaleda.
  • Suhtleme Terviseametiga olukorra parimaks haldamiseks ja riskide maandamiseks. Riskigruppi kuuluvate inimestega võetakse eraldi ühendust. Lisainfo selgumisel täiendame uudist.
  • Peatame lisaks sisepidudele ka selleks hooajaks välipeod. Kuna pidudel on palju erinevaid inimesi ja nimeline haldamine keeruline. Soovitame tungivalt ka teistel tantsupidude korraldajatel hetkel peod pausile panna. 
  • Trennides vähendame vahetusi ja gruppidevahelisi kontakte. Soovitame inimestel käsi pesta või kasutada igas treeningsaalis saadaval olevaid desovahendeid. Soovi korral saab administraatori käest ka tasuta näomaski.  
  • Kui edasisel info analüüsimisel selgub, et keegi on erilise riski all, siis tevavitame neid inimesi või gruppe.
22.09.2020