Talvine kruiis toimub sel nädalavahetusel!

Talvine kruiis toimub sel nädalavahetusel!

Kuna ilmataat kavatseb sel nädalavahetusel eriti armutu olla, ja soovisime ka kruiisil Salsaseriaali osa filmida, siis leppisime koos Tallinkiga kokku, et lükkame Tantsulise Kruiisi seekord siiski edasi - uued kuupäevad on 23.-25. jaanuar. Kõik broneeringud said üle tõstetud, ja nüüd on loomulikult võimalik veel liituda!

---

Casa de Baile ja Tallink kutsuvad Sind tantsulisele minikruiisile Tallinn - Stockholm - Tallinn imetoreda peolaeva Romantika pardal!

Ajakava:
R 23. jaanuar: väljumine Tallinnast D-terminalist, tants ja pidu laeva pardal.
L 24. jaanuar: 3 lahedat Salsa workshoppi laeva pardal külalisõpetajaga, jõuluostlemine Stockholmis. Õhtul väljumine: tants ja trall jätkub laeva pardal.
P 25. jaanuar: saabumine tagasi Tallinnasse.

Tallink tegi tehti meie jaoks soodsad kajutihinnad:
Pilet B kajutis (1 koht 4ses kajutis+3 workshoppi): 45 €
Terve B kajut (4 inimesele + 3 workshoppi kõigile): 150€ (ehk ainult 37,5€ inimene)
Terve A-kajut (4 inimesele + 3 workshoppi kõigile): 170 € (ehk ainult 42,5€ inimene)
Workshopid sobivad alg II ja III tasemetele; registreeruda saad Casa de Bailes. Lisaks saab meie kaudu ka soodsa hinnaga osta lisaks toitlustust laeval.

Leppige trennikaaslastega kajutid kokku ja tulge meiega merele tantsima: kevadise Suure Salsakruiisini on jäänud ju veel nii palju aega! Meie tantsu ja tralli jäädvustab ka videotiim Casa de Baile Salsaseriaali tarbeks (aga häbelikumad ei pea kaadrisse jääma).

Tantsulist minikruiisi toetab Tallink.

Tantsimiseni merel!

20.01.2015