E-R 18:30 online live tantsutrennid

E-R 18:30 online live tantsutrennid

Tule Casa de Baile FB lehele IGAL TÖÖPÄEVAL KELL 18:30

Casa de Baile eesmärk on Sinu ellu energiat ja naeru tuua! Töötame pidevalt selle nimel, et Sul oleks hea tuju :) Me ei jäta Sind üksi ka koroonakarantiini ajal, sest meiega koos on alati lõbus!

LIVE TRENNID on erinevate teemade ja õpetajatega. Valikus on nii salsa, kuuba salsa, LA salsa, bachata, kizomba, keha isolatsiooni, tantsustilistika, reggaetoni ja teiste tantsude online treeninguid. Trennid on üles ehitatud sobilikuna kõikide tasemete jaoks. Tantsi kaasa kodus arvuti ees ja kutsu sõbrad ka trenniga liituma!

Jääme rõõmsaks ja kohtume igal tööpäeva õhtul Casa de Baile Facebook lehel!

Kuidas meid karantiini ajal toetada saad?

Tantsutrennid on kõigile osalemiseks tasuta, kuid me oleksime väga tänulikud, kui toetad meie tunde ja karantiini aja üleelamist oma võimaluste piires. Trenne toetada saad siin.

Kuigi meie tantsukeskus on füüsilisel kujul suletud, siis peame endiselt tasuma renti, kommunaale, osaliselt palkasid, online treenerite honorari ja muid jooksvaid püsikulusid. Ole hea ja aita meil see keeruline aeg üle elada ning meie aitame sul head tuju hoida! Trennide vabatahtlik osaluspanus algab vaid 5.- eurost ning tasuda saab nii krediitkaardiga, pangalinkidega kui ka pangaülekandega.

04.04.2020