Kuuba Salsa soolo ONLINE kursus

Kuuba Salsa soolo ONLINE kursus
Vali sobiv pakett:
Kogus:   Lisa korvi
Maht 8 tundi
Tase II - IV
Toimumiskoht Facebook grupp
Treener Piret
Tundide ajad Salvestatud, vaata millal soovid :)

Armas tantsija: Sinu ees on meie uued online kursused! Valida saad kas ühe, mitu või lausa kõik! Kursuste sisu on üles ehitatud jätkuvusele, nagu me seda tantsutunnis päriselt õpime. 

Tunde viime läbi suletud Facebooki gruppides ja Kuuba soolo kursuse gruppi saad siseneda siin: https://www.facebook.com/groups/850709632497735/

Tore võimalus on teha ka kaks soolotundi järjest ;)

Teisipäev ja neljapäev: SOOLO väljakutse!
T ja N kell 18:00 Bachata soolod (Olga) kursus on siin: https://www.facebook.com/groups/287560769465368/
T ja N kell 19:00 Kuuba soolod (Piret) kursus on siin: https://www.facebook.com/groups/850709632497735/

Kursused sobivad neile, kellel vähemalt 2 kuud tantsukursust juba läbitud ja sammud juba sujuvad. Tunnid salvestatakse ja need jäävad järelvaadatavaks ka hiljem!


TN kell 19:00 KUUBA SOOLOD & BAASTEHNIKA õpetaja Piret selgitab kursuse sisu:

Selle kursuse raames võtame läbi salsa baassammude ja -pöörete tehnika. Põhisammude korrektne sooritamine ja õige kehakoordinatsioon annab tugeva vundamendi kogu tantsule ning muudab selle sujuvaks ja plastiliseks.

Kellele see kursus mõeldud on?
1) Algaja tantsija, kes sa oled juba mõned kuud harjutanud. Nüüd, kui suures pildis on sammud paigas, on tekkinud valmisolek süveneda teemasse “kuidas need sammud ikka täpselt käivad”. Kursuse käigus saad vastuseid küsimustele, mida sa praegu võib-olla isegi ei oska endalt küsida, kuid mis kindlasti lisavad enesekindlust ja selgust tantsupõrandal.
2) Edasijõudnud tantsija – kas sa ikka tead, kuidas neid samme täpselt teha…aeg vaadata üle, kas su sisseharjunud liigutuste vorm on ka tehniliselt korrektne. Või tundub sulle, et mingid liikumised on ikka kuidagi ebamugavad või “kättesaamatud”. Kas kaotad tagumise parempöörde ajal tihti tasakaalu? Probleem võib olla vales tehnikas. Korrektne tantsutehnika ei tähenda ainult seda, et sa ühe peal õige jalaga astud, vaid palju enamat. Näiteks on tähtis kuhu sa astud, kui pika sammu teed, kus kauem viivitad või kui pehmed on su põlved. Samavõrra aitab voogavale sooritusele kaasa kehaasend ja kalle jalgade suhtes, ülakeha liikumine ja koordinatsioon ning sellest tulenev käte töö. Korrektse tehnika juures on kõik see paigas ja õiges ajastuses ning jääb mulje nagu “liiguks põrand tantsija all”, mitte tantsija ei tee rasket tööd enda keha liigutamisel.