Bachata Sensual IV

Bachata Sensual IV
Vali maht:
Asukoht:
Kogus:   Lisa korvi
Kursuse algus 3. mai 2021
Maht 9 / 17 tundi
Tase IV (7-8. kuu)
Treener Siim & Janette
Tundide ajad E ja K kell 19:00

Dominikaani Vabariik on rikka ja mitmekesise kultuuriga maa kaunil Kariibi mere saarel. Kuuma päikese all on kaasahaaravad rütmid saanud kohaliku elu lahutamatuks osaks.

Bachata on paaristants, mille põhisamm koosneb lihtsatest sammudest, mis moodustavad edasi-tagasi või küljelt-küljele liikumise. Selle tantsu erilise karakteri toob välja partnerite sensuaalne puusa- ja kehaliikumine.

Bachata muusikastiil ja tants pärineb Dominikaani Vabariigi maapiirkondadest. Laulude teemad on tavaliselt romantilised, eriti valdavad on kurvad lood murtud südametest. Muusika on meloodiline, kaunis ja väga kaasahaarava rütmiga.

See kursus on sulle, kui oled jõudnud tasemele, kus ei pea enam põhisammude peale mõtlema ning on tekkinud ka teatav tantsukombinatsioonide pagas, mida sooritades tunned end põrandal kindlalt. Nüüd on käes see aeg, kus keerame õpitavatele kombinatsioonidele vinti peale ning hakkame detailsemalt tegelema erinevate tantsus kasutatavate stilistiliste elementidega.

NB: Hind hõlmab kursuse tunde kuni kalendrikuu lõpuni.
Soodushinnad kehtivad ainult interneti teel eelmüügist ostes ENNE kursuse alguspäeva. Letis tasudes kehtib alati kursuse täishind.