Community pakkumised

Casa de Baile klientide seas on tuhandeid ägedaid inimesi, kes tegelevad erinevate huvitavate elualadega ning pakuvad meie liikmetele soodustusi või aitavad üksteist tellimustega. Hetke majanduslikus olukorras soovime olla üksteisele abiks ja toetada meie tantsukogukonna liikmeid. Kui ka sinul on mõni pakkumine üles panna, siis kirjuta info@tantsukeskus.ee.

Koondame need head pakkumised ja huvitavad teated siia lehele:

Dividendinvestor.ee veebikoolitused ja raamatud -60%

Kui meil on tantsurahva hulgas investeerimishuvilisi, siis hetkel on supersoodne võimalus soetada endale enam kui -60% allahindlusega pakett investeerimisteemalistest veebiseminaride salvestustest ja e-raamatutest. Kuna kõiksugu koolitused jäävad praeguses eriolukorras ära, kuid samas leidub aktsiaturgudel atraktiivseid investeerimisvõimalusi, on suurepärane aeg tegeleda enda finantsteadlikkuse tõstmisega. 

Dividendiaktsiate huvilistele on olemas "Dividendiinvestori pakett", mis hõlmab nii aktsiaturule investeerimise põhitõdesid, dividendiaktsiate valiku ja analüüsi teemasid, aga ka dividendifookusega ETFide kohta käivat materjali. Kokku ligi 6 tundi videomaterjali + 2 e-raamatut. Mugavust armastavale investeerimishuvilisele on olemas "Indeksinvestori pakett", milles on kokku üle 6h videomaterjali nii investeerimisstrateegia kujundamise, üldise aktsiaturule investeerimise, kulu- ja maksuefektiivse investeerimislahenduse valimise kui ka ETFide ehk börsil kaubeldavate fondide analüüsimise ning valimise teemadel. Jällegi leiab paketist lisaks ka 2 e-raamatut. 

Täpsem info: https://www.dividendinvestor.ee/2020/03/15/sooduspakkumine-soeta-soodsalt-indeksinvestori-voi-dividendiinvestori-pakett/


Maier Events: ürituste heli- ja valgustehnika ning DJ teenus

Maier Events tegeleb eraürituste tehnilise lahenduse korraldamisega, nagu helitehnika, valgustehnika ja DJ teenus. Lisaks saab sealt ka tehnikat rentida, et ise üks äge pidu püsti panna.

Viimase kahe aasta jooksul on Maier Events hoolitsenud kõigi Casa de Baile ürituste tehnilise lahenduse eest nii tantsukoolis kui ka suvelaagris ja muudel üritustel. DJ Maier (Karl Maier) on ka ise juba kaks aasta tegelenud erinevate Ladina-Ameerika tänavatantsude õppimisega Casa de Bailes ning tema playlistist leiab tantsurahvas kindlasti ohtralt mõnusaid rütme, mille järgi hommikuni tantsida.

Täpsem info: www.maierevents.ee

 


Oma pakkumise ülespanekuks kirjuta info@tantsukeskus.ee.