Asya - tantsija ja tantsuõpetaja

 
Esimene mälestus tantsimisest on Asyal 8-aastasena, kui ta tädi õpetas talle klassikalist tantsu. 11-aastaselt hakkas ta tantsu õppima teatritrupis St. Peterburgis, kust ta ka pärit on. Sealt on pärit ta esmased õppetunnid; kehaliikumise ja tantsu struktuuri tunnetus.
 
Asya on proovinud erinevaid tantsustiile: Hip-hop, Cabaret, showtants, House jne, kuni viimaks avastas enda jaoks Ladina tantsud.
 
Asya armus salsasse kohe kui nägi seda esmakordselt Hispaanias: kirg, kunst - selles oli kõike. 6 kuud pärast salsaga alustamist ja enesetäiendamist (Poolas, Saksamaal, Venemaal, Itaalias, Marokos, Hispaanias ja Prantsusmaal) assisteeris ta juba ka tuntud treenereid. 1 aasta hiljem oli tal juba enda tantsugrupp.
 
Asya on alati armastanud laval olemist: cabaret tantsudega kruiisilaevade lavadel, hiljem I-Fly naiste ladina tiimis tantsides (Läti), esinedes mitmetel rahvusvahelistel salsa festivalidel. 
 
Tallinnas õpetamist alustas Asya 2013. aastal Azael Salazari (Mehhiko) ja Nemanja Soneroga (Serbia). Asya annab ka naiste stilistika trenne koos oma kalli ja inspireeriva sõbranna Maarika Susi'ga. 
 
Asya ütleb: "Mulle meeldivad kõik ladina tantsud, kuid salsa on kuninganna nende seas! Salsas sa leiad end ja samal ajal ka kaotad end. Salsa on minu jaoks kui sõltuvus ja narkootikum, kuid ma pigem olen ma sellest sõltuvuses kui ilma!"