Online live treeningu vabatahtlik pilet

Online live treeningu vabatahtlik pilet
Vali maht:
Asukoht:
Kogus:   Lisa korvi
Tase Kõik tasemed
Toimumiskoht Casa de Baile Facebook live
Treener Erinevad treenerid
Tundide ajad E ja K 18:30-19:30

Toeta Casa de Baile online live treeninguid, millest saad tasuta osa võtta meie Facebooki lehel E ja K 18:30. Tule meie Facebook lehele ning leia sealt Live trenni postitus. Trennid on tasuta, kuid oleme tänulikud sinu rahalise panuse eest, kui see sulle vähegi võimalik on. Toetuse suuruse saad valida ise.

NB! Toetada saad ka läbi SportID. Selleks kirjuta meile e-mail soovitud toetussummaga ning võtame selle su SportID kontolt maha. (Kui sa meile ei kirjuta, siis me su makset kätte ei saa.)

Koroonaviiruse karantiin on raske kõigile eesti firmadele ja inimestele. Eriti keeruline on see ka Casa de Bailele, kuna meie füüsiline tantsukool peab uksed kinni hoidma. Samal ajal peame edasi tasuma renti, osaliselt palkasid (k.a. live trennide treenerid) ning muid jooksvaid kulusid. Me ei heida siiski meelt ja tahame Sinu igapäevaellu positiivsust ja tantsu edasi tuua!

Igal E ja K õhtul alates 18:30 toimub Casa de Baile Facebooki lehel kõigile avatud tasuta tantsutrenn! Me tahame anda sulle tasuta midagi positiivset ja stimuleerivat. Räägime positiivsetest asjadest, tantsime koos erinevaid tantse erinevate õpetajate juhendamisel ning suhtleme live online keskkonnas.

Alates 14. detsembrist kuni 4. jaanuarini on E ja K selline ajakava:

18:30-19:30 Tantsutrenn kõikidele tasemetele - kodus harjutada saavad nii algajad kui edasijõudnumad. Lihvime erinevaid tantsuelemente ja harjutame liikumisi, mis kõigile vajalikud ja kasulikud. Iga kord on kavas erinev trenn, erinevad tantsud ja erinevad treenerid. Loo oma õhtutesse positiivne harjumus: tantsime kodus ja naudime hetke!

Casa de Baile hoiab su tuju üleval ja arendab su tantsuoskust nii headel kui keerulistel aegadel!

Kohtumiseni online live trennis ja aitäh, et toetad meid treeningu ostmisega.