Märten - Casa de Baile Tartu tantsutreener

Märten on tantsinud salsat alates 2009. aastast. "Salsast on saanud tänaseks minu elu lahutamatu osa", ütleb Märten ise. Lisaks välismaiste tantsufestivalide külastamisele seab ta oma reisiplaane sageli nõnda, et oleks võimalik eri paigus salsatamas käia. Nõnda ongi ta salsat tantsinud nii Ameerika mandril Puerto Ricost Argentiinani, Aafrikas Egiptusest Tansaaniani, samuti erinevates Aasia riikides, Euroopast rääkimata. 

Kõige olulisemaks peab Märten salsa tantsimise juures siiski aga tantsurõõmu. "Just salsa on see tants, mis minul naeratuse näole toob", ütleb ta. Salsa on aktiivne, parajalt tempokas ja vaheldusrikas. Täpselt õige kombinatsioon, et oleks tore ja lõbus. Ja just see ongi ju kõige olulisem!
Õpetajana on Märten tähelepanelik tehniliste detailide korrektse edasi andmise osas, kuid sama oluliseks peab ta ka seda, et inimeste näod on trennis naerul ja südames on tantsurõõm.
 

"Salsa ühendab - see on lihtne viis uusi tutvusi leida ja luua sõprussidemeid inimestega eri paigust. Pean tähtsaks, et inimeste näod on trennis naerul ja südames on tantsurõõm."